WAGI SAMOCHODOWE

/WAGI SAMOCHODOWE
WAGI SAMOCHODOWE 2024-03-27T08:36:57+02:00

Betonowa
Helios

Stalowa
Tytan

Stalowo-betonowa
Kronos

Platformowa
Zefir

Podkładkowa
Atlas

Osiowa
Luna

Wagi przemysłowe samochodowe — stalowe, betonowe, przenośne

Oferowane przez firmę Kalisto wagi samochodowe to konstrukcje solidne i wytrzymałe, ale przede wszystkim gwarantujące dokonanie precyzyjnych pomiarów. Odpowiednie przygotowanie podłoża oraz prawidłowo zamontowana waga pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości urządzenia w różnego rodzaju sytuacjach. Waga samochodowa dostępna w naszej ofercie może mieć konstrukcję stalową, betonową i stalowo-betonową. Każdy z typów jest przystosowany do ważenia samochodów o maksymalnej wadze 100 ton. Ogromna wytrzymałość oraz nośność wagi samochodowej 60 ton, jak również dokładność wszelkich pomiarów pozwala na przeprowadzanie danych prac szybko i sprawnie, bez ryzyka uszkodzeń.

Wagi samochodowe mobilne

Naszym klientom proponujemy także wagi samochodowe przenośne. To mobilne rozwiązanie, łatwe w montażu i demontażu. Wagi przenośne są ciekawą alternatywą dla standardowych wag, wymagających osadzenia na fundamencie. Szczególnie poleca się je klientom dysponującym ograniczoną przestrzenią. Dostępna jest u nas niezawodna waga samochodowa podkładowa wykonana z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Składa się na nią zespół przynajmniej dwóch platform do ważenia pojazdów połączonych z miernikiem do pomiaru nacisku ich osi. Waga samochodowa mobilna to produkt prosty w obsłudze i łatwy do przewożenia. Można u nas wybrać wersję z legalizacją do pomiaru masy całkowitej, która składa się z minimum czterech platform.

Sprawne i wygodne ważenie pojazdów

Zapewniamy, że każda waga samochodowa 60t, w tym przenośna waga samochodowa, oferowana przez firmę Kalisto jest prosta w obsłudze i nie wymaga wielogodzinnych szkoleń przed rozpoczęciem użytkowania. Problemów nie stwarza również montaż tych konstrukcji, a co ważne do jego przeprowadzenia nie są wymagane pozwolenia budowlane. Waga najazdowa 60 ton jest sprzętem, którego zakup jest prosty i szybki.

Jeśli urządzeniem, którego Państwo poszukują, jest precyzyjna i solidna waga towarowa samochodowa, warto zainteresować się propozycją firmy Kalisto. Niezależnie od tego, czy preferowana jest waga najazdowa, czy też inna – każda oferowana przez nas waga samochodowa to gwarancja najwyższej jakości, potwierdzona zadowoleniem wielu klientów.

Wagi samochodowe – szeroka oferta i najwyższa jakość

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najwyższej klasy urządzenia, umożliwiające zważenie pojazdu. Nowoczesne wagi przemysłowe samochodowe z czujnikami tensometrycznymi produkowane przez Fabrykę Wag Kalisto, to konstrukcje, które pozwalają na wyjątkowo precyzyjne pomiary. W swojej ofercie mamy także wagi samochodowe najazdowe o nośności do 50 t. Pozwolą one na wykonanie dokładnego pomiaru poprzez najechanie pojazdu na podest. W naszej ofercie dostępna jest m.in. waga do ważenia samochodów ciężarowych Tytan.

Zagłębione i wyniesione wagi dla aut

Konstrukcja wag samochodowych od Kalisto słynie ze swej solidności. To pozwala na długą i bezawaryjną pracę. Posiadamy w swojej ofercie wagi zagłębione i wyniesione, nadające się do ważenia różnego rodzaju pojazdów. Standardowe wersje naszych pomostów wagowych sięgają do 18 metrów.

Polecamy wybór wagi najazdowej o udźwigu sięgającym 50t, który sprawdził się już w wielu przedsiębiorstwach. Zarówno instalacja wag najazdowych – zagłębionych, jak i wyniesionych – wymaga odpowiednio przygotowanego podłoża, które zostało wcześniej odwodnione, wyłożone piaskiem, tłuczniem, a w przypadku niektórych konstrukcji również zalane betonem. Nawet waga samochodowa przenośna wymaga odpowiedniego podłoża.

Do zainstalowania części wag samochodowych nie są wymagane pozwolenia budowlane. Prawidłowy montaż wag nie jest trudny, trzeba jednak wykonać go starannie, zgodnie z założeniami podanymi przy specyfikacji konkretnego modelu. Tylko w przypadku prawidłowo przeprowadzonej instalacji możliwe jest zgodne z obowiązującymi normami użytkowanie czujników elektronicznych, odpowiedzialnych za dokonany pomiar. Właściwa instalacja wagi przemysłowej najazdowej gwarantuje wykorzystanie pełni możliwości urządzenia, bez ryzyka ewentualnych uszkodzeń. Elektroniczne wagi samochodowe Kalisto są stosunkowo proste w obsłudze, a ich eksploatacja nie wymaga wielogodzinnych szkoleń.

Rodzaje wag samochodowych dla przemysłu

Niezależnie, czy waga samochodowa ma udźwig 10, 50, czy 60 t – każda wyposażona jest w instrukcję, pozwalającą po kilku próbach opanować całą obsługę urządzenia. Ponadto zawsze nasi pracownicy przeprowadzają profesjonalne szkolenie, zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Cały pomiar dokonywany jest automatycznie. Do osoby obsługującej wagę należy jedynie odpowiednie ustawienie pojazdu i odczytanie wyświetlanego wyniku. Wagi samochodowe są łatwe w montażu i mają prostą zasadę działania. Są to jedne z podstawowych atutów, które sprawiają, że klienci wybierają właśnie nasze urządzenia. Fabryka Wag Kalisto produkuje wagi w kilku rodzajach, różniące się od siebie konstrukcją i przeznaczeniem. Są to urządzenia stalowe, betonowe i stalowo-betonowe, których sylwetki i opisy prezentujemy poniżej.

  • Waga betonowa Helios — elektroniczna waga samochodowa Helios, o konstrukcji betonowej wykonana jest z prefabrykatów, układanych na stabilnym i utwardzonym podłożu. Wszystkie elementy te są idealnie dopasowane, dlatego montaż jest wyjątkowo łatwy. Ten model oferujemy klientom w dwóch wersjach – jako wagę zagłębioną oraz wersję wyniesioną (z najazdami). Obie wersje gwarantują precyzyjny pomiar masy nawet do 100 ton.
  • Waga stalowa Tytan — waga samochodowa Tytan, o konstrukcji stalowej jest urządzeniem przenośnym. Jest ona wyjątkowo łatwa w montażu, ponieważ wykonano ją z prefabrykowanych segmentów, które są składane według autorskiego systemu, opracowanego przez konstruktorów Fabryki Wag Kalisto. Utwardzone podłoże nie wymaga wylewki betonowej. Tytan to waga najazdowa wyniesiona, która wykonuje pomiar masy do 100 ton.
  • Waga stalowo-betonowa Kronos — to elektroniczna waga samochodowa betonowa o wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji oraz dużej precyzji pomiaru. Jej budowa opiera się na stalowej ramie, wypełnionej betonem. Może być zainstalowana jako waga samochodowa zagłębiona lub wyniesiona, w zależności od potrzeb. Szybki i bezproblemowy montaż sprawia, że wagi zagłębione oraz wyniesione to doskonała propozycja dla firm, chcących zapewnić sobie oraz swoim kontrahentom precyzyjne ważenie. Wagi samochodowe betonowe Kronos wykonują pomiar masy do 100 ton.

Taśmociągowa waga magazynowa Demeter

Nasz asortyment uzupełnia praktyczna waga taśmociągowa Demeter, której działanie oparte jest na czujnikach tensometrycznych. Reagują one na prędkość i masę przewożonych na taśmie produktów.

Zapewniamy szeroki asortyment wag samochodowych i magazynowych oferowanych przez naszą firmę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wybrania najlepszego rozwiązania. Kalisto gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną pracę i precyzyjne wykonanie pomiaru przez każdą z naszych wag. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Doradzą oni odpowiednia dla Państwa potrzeb rozwiązania. Sprostamy nawet nietypowym zleceniom. Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Zobacz również

Wagi samochodowe

Inne wagi

Gotowe rozwiązania

Akcesoria

Usługi

Nasi klienci:

Dlaczego my ?

Skontaktuj się z nami !