STALOWA TYTAN

/STALOWA TYTAN
STALOWA TYTAN 2023-12-14T10:48:32+02:00

Waga stalowa – Tytan

W naszej ofercie dostępna jest przenośna waga stalowa Tytan. Urządzenie to złożone jest z dwóch, trzech lub czterech platform i ma od 9 do 18 metrów długości i 3 metry szerokości. Jeżeli potrzebują Państwo większych wag, jesteśmy w stanie wykonać je na zamówienie. Samochodowa waga Tytan jest łatwa do zamontowania i zdemontowania. To sprawia, że jej przenoszenie nie sprawia większych kłopotów. Waga stalowa Tytan przeznaczona jest do montażu na twardym podłożu, a jej dużą zaletą jest to, że nie wymaga wylewania fundamentów. Urządzenie wyposażone jest w czujniki tensometryczne (klasy C3), które znajdują się na dystansowych podkładkach przytwierdzonych do podłoża za pomocą śrub. Dzięki temu waga stalowa nie przemieszcza się podczas jej użytkowania.

Waga Tytan – rodzaje najazdów i wyposażenie dodatkowe

Ważnym elementem samochodowej wagi Tytan jest najazd. Najczęściej stosujemy podjazdy stalowe, prefabrykowane oraz wylewane na miejscu. Montaż całej wagi zazwyczaj trwa jeden dzień. Urządzenie ma niewielką i prostą konstrukcję – wysokość platformy wynosi kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki temu prace montażowe wykonujemy szybko. Waga Tytan może zostać wyposażona w dodatkowe elementy, które sprawią, że korzystanie z niej będzie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Mowa tu m.in. o zewnętrznym wyświetlaczu, systemie monitoringu, pilotach czy kartach RFID. Części te pozwalają na pełną automatyzację procesu ważenia.

Zastosowanie i parametry wagi stalowej Tytan

Waga stalowa samochodowa Tytan przeznaczona jest do ważenia różnego rodzaju pojazdów. Dzięki prostej konstrukcji można z niej korzystać zarówno w dużych, jak i małych przestrzeniach. To znacznie zwiększa jej zastosowanie. Waga Tytan używana jest m.in. w takich branżach jak: transport, rolnictwo, budownictwo oraz przemysł. Dzięki temu, że stalowa waga samochodowa jest przenośna, można ją transportować w dowolne miejsce, w którym konieczne jest sprawdzenie masy pojazdów lub załadunków.

Maksymalna nośność wagi Tytan wynosi 60 ton, a jej klasa odporności to III (handlowa). Działka legalizacyjna i odczytowa urządzenia to 20 kg. Przenośna waga stalowa do prawidłowego działania wymaga zasilania 220 V +/- 10%, 50 Hz. Urządzenie przeznaczone jest do pracy w temperaturze od -30°C do 40°C. Jeśli szukają Państwo wytrzymałych, przenośnych wag samochodowych, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Zobacz również

Wagi samochodowe

Inne wagi

Gotowe rozwiązania

Akcesoria

Usługi

Nasi klienci:

Dlaczego my?

Skontaktuj się z nami !