PODKŁADKOWA ATLAS

/PODKŁADKOWA ATLAS
PODKŁADKOWA ATLAS 2023-12-14T11:31:06+02:00

Waga podkładkowa – Atlas

Waga podkładkowa to zespół dwóch lub więcej podkładek ważących połączonych z indykatorem odczytowym umożliwiającym pomiar nacisku osi pojazdu. Wykonane są z aluminium – lekkie w transporcie i łatwe użytkowaniu (od 15 kg do 67 kg w zależności od wersji). Nasza oferta obejmuje przenośne systemy do ważenia środka ciężkości pojazdu. Zostały one zaprojektowane do rozmaitych zastosowań przemysłowych. Wykonane są z trwałych materiałów i posiadają niezbędne certyfikaty.

Waga podkładkowa osiowa – zasada działania

Waga podkładkowa to prosta, ale precyzyjna konstrukcja. Podobnie jak waga osiowa ma za zadanie pomiar nacisku koła lub osi pojazdu. Zazwyczaj składa się z dwóch podkładek, miernika wagowego z wyświetlaczem z wbudowaną, ładowalną baterią. Na wyświetlaczu możliwe jest ujrzenie wizualizacji obciążenia na każdej platformie, jak również masy całkowitej lub masy na kombinacji wybranych platform (jeśli klient zdecyduje się na większą ich ilość). Należy podkreślić, że wagę podkładkową można legalizować do pomiaru masy całkowitego wówczas, gdy składa się ona minimum z 4 platform. Dołączona do zestawu drukarka termiczna pozwala na szybki wydruk interesujących nas parametrów.

Zazwyczaj wagi podkładkowe używane są do kontrolnych przeważeń. Podobnie jak w przypadku innych wag samochodowych w naszej ofercie istnieje możliwość montażu urządzenia dostosowanego do pracy w dwóch trybach. Dynamiczna waga podkładkowa pozwala na ważenie pojazdu podczas ruchu, gdy ten najeżdża wolno na platformy. Z kolei wersja statyczna wymaga tego, by ustawić oś pojazdu nieruchomo na wadze.

Precyzyjne wagi podkładkowe – oferta

Dzięki doświadczeniu nabytemu przez lata możemy produkować trwałe wagi podkładkowe. Znakomicie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. Zakup wagi od Kalisto to gwarancja bezawaryjnej pracy przez lata. Sprzęt będzie przydatny w każdym przedsiębiorstwie, chcącym dokonywać pomiarów poza firmą i potrzebującym do tego niezawodnej wagi podkładkowej.

Zachęcamy do zapoznania się z wyposażeniem naszych wag podkładkowych. Oczywiście jesteśmy w stanie zapewnić klientom także dodatkowe wyposażenie – w tym celu zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiednich urządzeń, zapewniając kompleksową i fachową pomoc.

Standardowy zestaw wagi podkładkowej zawiera:

  • terminal wagowy DFWKRP – zasilany sieciowo i z akumulatora, zabudowany w walizce z tworzywa sztucznego,
  • 2 platformy pomiarowe z przewodami połączeniowymi 10m każdy,
  • drukarkę termiczną,
  • 1 wyjście RS 232.

Wielkość oferowanych platform wag podkładkowych od 400mm x 300mm do 900mm x 700mm.

  • Wysokość platformy do 58mm
  • Nośność platformy od 600kg do 20 000kg
  • Opcjonalnie najazdy, maty poziomujące

Waga podkładkowa w wersji z legalizacją do pomiaru masy całkowitej składa się z minimum 4 platform.

Galeria

Zobacz również

Wagi samochodowe

Inne wagi

Gotowe rozwiązania

Akcesoria

Usługi

Nasi klienci:

Dlaczego my ?

Skontaktuj się z nami !