WYPOŻYCZANIE WAG

/WYPOŻYCZANIE WAG
WYPOŻYCZANIE WAG 2023-12-14T10:55:33+02:00

Wypożyczanie wag

Fabryka Wag Kalisto świadczy także usługi wypożyczenia wag. Zakres dostawy, czas najmu i warunki ustalane są indywidualnie. Urządzenia wynajmujemy na dowolny okres, aczkolwiek minimalny czas wynosi rok. Krótkoterminowe wypożyczenie wag byłoby możliwe do zrealizowania, jednakże nie praktykujemy takich rozwiązań, ponieważ ze względu na wysokie koszty zaaranżowania, logistyki oraz montażu, są one nieopłacalne dla naszych klientów. Usługi w tym zakresie kierujemy w szczególności do osób, które muszą skorzystać z wagi jednorazowo (np. podczas realizacji zlecenia) i nie mają potrzeby jej kupowania. Decydując się na wynajem wagi samochodowej lub innej z naszej oferty, mogą mieć Państwo pewność, że są one odpowiednio przygotowane do pracy. Regularnie serwisujemy urządzenia, a także weryfikujemy ich prawidłowość działania. Przeprowadzamy również ich kalibrację. Jeżeli szukają Państwo wagi samochodowej na wynajem długoterminowy, zachęcamy do współpracy. Z tej usługi skorzystały już takie firmy jak Budimex, Astaldii, Trakcja, Pribex i wiele innych.

Jakie wagi wynajmujemy?

Klienci naszej firmy mogą wynajmować różnego rodzaju wagi. Musimy jednak zaznaczyć, że nie każdy model możemy wypożyczyć. W większości przypadków klienci decydują się na wynajem wagi samochodowej stalowej. Sporadycznie wypożyczamy również inne rodzaje tych urządzeń, w tym np. podkładkowe. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego Klienta. Osoby zainteresowane wynajmem wag prosimy o skontaktowanie się z pracownikami naszej firmy.

Wynajem wag – dlaczego warto?

Skorzystanie z usług wynajmu wag daje wiele korzyści. Przede wszystkim w ten sposób można uniknąć wysokich kosztów zakupu tego urządzenia. Jest to szczególnie ważne w momencie, gdy jest ono stosowane jako rozwiązanie tymczasowe – np. na budowach dróg lub podobnych inwestycjach. Kolejną zaletą wynajmu wagi samochodowej lub innego typu jest oszczędność czasu, ponieważ nie trzeba przejmować się pracami konserwacyjnymi, kalibracją czy też legalizacją. Decydując się na nasze usługi, mogą mieć Państwo pewność, że zawsze dostarczamy nowoczesne i w pełni sprawne urządzenia, które od razu są gotowe do pracy.

Zobacz również

Wagi samochodowe

Inne wagi

Gotowe rozwiązania

Akcesoria

Usługi

Nasi klienci:

Dlaczego my?

Skontaktuj się z nami !