WAGI SAMOCHODOWE

/WAGI SAMOCHODOWE
WAGI SAMOCHODOWE 2021-05-11T09:12:16+01:00

Betonowa
Helios

Stalowa
Tytan

Stalowo-betonowa
Kronos

Platformowa
Zefir

Podkładkowa
Atlas

Osiowa
Luna

Elektroniczna waga samochodowa

Oferowane przez firmę Kalisto wagi samochodowe – najazdowe i wszelkie inne – to konstrukcje solidne i wytrzymałe, ale przede wszystkim gwarantujące dokonanie precyzyjnych pomiarów. Odpowiednie przygotowanie podłoża oraz prawidłowo zamontowana waga najazdowa pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości urządzenia w różnego rodzaju sytuacjach. Waga samochodowa dostępna w naszej ofercie może mieć konstrukcję stalową, betonową i stalowo-betonową. Każdy z typów jest przystosowany do ważenia samochodów o maksymalnej wadze 100 ton. Ogromna wytrzymałość oraz nośność wagi samochodowej 60 ton, jak również dokładność wszelkich pomiarów pozwala na przeprowadzanie danych prac szybko i sprawnie, bez ryzyka uszkodzeń. Oferujemy także wagi samochodowe przenośne, które są rozwiązaniem mobilnym i łatwym w przechowywaniu. Jest to ciekawa alternatywa standardowych wag, wymagających specjalnego montażu. Zapewniamy, że każda waga samochodowa 60t, w tym przenośna waga samochodowa, oferowana przez firmę Kalisto jest prosta w obsłudze i nie wymaga wielogodzinnych szkoleń przed rozpoczęciem użytkowania. Problemów nie stwarza również montaż tych konstrukcji, a co ważne do jego przeprowadzenia nie są wymagane pozwolenia budowlane. Waga najazdowa 60 ton jest sprzętem, którego zakup jest prosty i szybki. Jeśli więc urządzeniem, którego Państwo poszukują, jest precyzyjna i solidna waga samochodowa, warto zainteresować się propozycją firmy Kalisto. Niezależnie od tego, czy preferowana jest waga najazdowa, czy też inna – każda oferowana przez nas waga samochodowa to gwarancja najwyższej jakości, potwierdzona zadowoleniem wielu klientów.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najwyższej klasy urządzenia do pomiaru wagi pojazdów kołowych. Nowoczesne wagi samochodowe z licznikami elektronicznymi produkowane przez Fabrykę Wag Kalisto, to konstrukcje, które pozwalają na wyjątkowo precyzyjne pomiary. W swojej ofercie mamy także wagi samochodowe najazdowe o nośności do 50 t. Pozwolą one na wykonanie dokładnego pomiaru poprzez najechanie pojazdu na podest. Dzięki temu można wykorzystać wagę przemysłową najazdową do skontrolowania pojazdu przed wyruszeniem w trasę.

Dzięki temu, że wagi samochodowe są solidne, porządnie wykonane i zainstalowane, mogą pracować długo i bezawaryjnie. Posiadamy w swojej ofercie wagi najazdowe wyniesione i zagłębione, nadające się do ważenia różnego rodzaju pojazdów. Standardowe wersje naszych pomostów wagowych sięgają do 18 metrów. Polecamy wybór wagi najazdowej o udźwigu sięgającym 50t, który sprawdził się już w wielu przedsiębiorstwach. Zarówno instalacja wag najazdowych – zagłębionych, jak i wyniesionych – wymaga odpowiednio przygotowanego podłoża, które zostało wcześniej odwodnione, wyłożone piaskiem, tłuczniem, a w przypadku niektórych konstrukcji również zalane betonem. Nawet waga samochodowa przenośna wymaga odpowiedniego podłoża.

Do zainstalowania wag samochodowych nie są wymagane pozwolenia budowlane. Prawidłowy montaż wag nie jest trudny, trzeba jednak wykonać go starannie, zgodnie z założeniami podanymi przy specyfikacji konkretnego modelu. Tylko w przypadku prawidłowo przeprowadzonej instalacji możliwe jest zgodne z obowiązującymi normami użytkowanie czujników elektronicznych, odpowiedzialnych za dokonany pomiar. Właściwa instalacja wagi przemysłowej najazdowej gwarantuje wykorzystanie pełni możliwości urządzenia, bez ryzyka ewentualnych uszkodzeń. Elektroniczne wagi samochodowe Kalisto są wyjątkowo proste w obsłudze i ich eksploatacja nie wymaga wielogodzinnych szkoleń.

Każda waga wyposażona jest w instrukcję, pozwalającą po kilku próbach opanować całą obsługę urządzenia. Cały pomiar dokonywany jest elektronicznie, do osoby obsługującej wagę należy jedynie odpowiednie ustawienie pojazdu i odczytanie wyświetlanego wyniku. Wagi samochodowe najazdowe są łatwe w montażu i mają prostą zasadę działania. Są to jedne z podstawowych atutów, które sprawiają, że klienci wybierają właśnie nasze wagi. Fabryka Wag Kalisto produkuje wagi w trzech rodzajach, różniące się od siebie konstrukcją i przeznaczeniem. Są to urządzenia stalowe, betonowe i stalowo-betonowe, których sylwetki i opisy prezentujemy poniżej.

Waga betonowa Helios Elektroniczna waga samochodowa Helios, o konstrukcji betonowej wykonana jest z prefabrykatów, układanych na stabilnym i utwardzonym podłożu. Wszystkie elementy te są idealnie dopasowane, dlatego montaż jest wyjątkowo łatwy. Helios to waga najazdowa wyniesiona, która gwarantuje precyzyjny pomiar masy do 100 ton. Waga stalowa Tytan Elektroniczna waga samochodowa Tytan, o konstrukcji stalowej jest urządzeniem przenośnym. Jest ona wyjątkowo łatwa w montażu, ponieważ wykonano ją z segmentów, które są składane według autorskiego systemu, opracowanego przez konstruktorów Fabryki Wag Kalisto. Utwardzone podłoże nie wymaga wylewki betonowej. Tytan to waga najazdowa wyniesiona, która wykonuje pomiar masy do 100 ton. Kronos to elektroniczna waga samochodowa betonowa o wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji oraz dużej precyzji pomiaru. Jej budowa opiera się na stalowej ramie, wypełnionej betonem. Może być zainstalowana jako waga samochodowa najazdowa wyniesiona lub zagłębiona, w zależności od potrzeb. Szybki i bezproblemowy montaż sprawia, że wagi zagłębione oraz wyniesione to doskonała propozycja dla firm, chcących zapewnić sobie oraz swoim kontrahentom precyzyjne ważenie. Wagi samochodowe betonowe Kronos wykonują pomiar masy do 100 ton.

Zobacz również

Wagi samochodowe

Inne wagi

Gotowe rozwiązania

Akcesoria

Usługi

Nasi klienci:

Dlaczego my ?

Skontaktuj się z nami !