WYPOŻYCZALNIA WZORCÓW MASY

/WYPOŻYCZALNIA WZORCÓW MASY
WYPOŻYCZALNIA WZORCÓW MASY 2024-02-07T15:45:31+02:00

Wypożyczalnia wzorców masy

Miło nam poinformować Państwa, że posiadamy 30 ton wzorców dużej masy. Wszystkie oferowane przez nas wzorce masy mają świadectwa wzorcowań wydane przez akredytowane laboratoria. Dzięki temu są one kwalifikowane przez Główny Urząd Miar. W naszej wypożyczalni wzorców masy dostępne są odważniki klasy M1.

Zapraszamy do skorzystania z usługi wypożyczenia ich do kalibracji czy legalizacji wagi. Do obsługi tychże wzorców masy i ich transportu wykorzystujemy własne auto z HDS-em. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy klientów z całego kraju.

Wzorce masy – gdzie i do czego się ich używa?

Wzorce do wagi są specjalnym typem odważników. Charakteryzują się dokładnie określoną masą, dzięki czemu wykorzystuje się je np. do kalibracji wag. Poza tym są podstawowymi narzędziami przeznaczonymi do legalizacji innych urządzeń pomiarowych. Wzorce dużej masy wykonane są najczęściej ze stali nierdzewnej, żeliwa, mosiądzu, aluminium lub stopów metali. Używa się ich zwykle w laboratoriach i przemyśle (np. spożywczym, farmaceutycznym i motoryzacyjnym). Poza tym ze wzorców masy korzysta się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie najwyższej dokładności pomiarów. Wszystkie nasze wzorce masy regularnie są sprawdzane przez odważniki wzorcow.

Zobacz również

Wagi samochodowe

Inne wagi

Gotowe rozwiązania

Akcesoria

Usługi

Nasi klienci:

Dlaczego my?

Skontaktuj się z nami !