HELIOS – WERSJA Z NAJAZDAMI

/HELIOS – WERSJA Z NAJAZDAMI
HELIOS – WERSJA Z NAJAZDAMI 2024-03-27T08:57:06+02:00

Waga betonowa z najazdami Helios

Oferowane przez nas wagi betonowe z serii Helios są w całości prefabrykowanymi. Składa się na nie beton klasy B-50 potwierdzony certyfikatami oraz stal zbrojeniowa. Nasza oferta obejmuje zarówno wagi najazdowe na sprzedaż, jak i modele zagłębione. W pierwszym przypadku elementy konstrukcyjne umiejscawia się na odpowiednio przygotowanym podłożu (tłuczeń, piasek i 15 cm wylewka betonowa). Montaż będzie się różnił w zależności, czy jest to waga zagłębiona, czy wyniesiona.

Sprawny i prosty montaż wagi

Montaż dostępnej u nas wagi najazdowej samochodowej lub zagłębionej zajmuje maksymalnie 2 dni i to w zależności od zastosowanego osprzętu dodatkowego do wagi. Montaż nie stanowi problemu dzięki naszej starannej produkcji, która gwarantuje zgodność wszystkich elementów. W prefabrykowanych pomostach oraz fundamentach wagi zatapiane są części stalowe, do których mocuje się czujniki tensometryczne (w zależności od długości wagi od 6 do 10 czujników). Wagi wyniesione Helios są przystosowane do posadowienia bez pozwolenia budowlanego tak samo jak najazdowe wagi z serii Tytan.

W przypadku wag najazdowych nieodzownym elementem są najazdy. Fabryka Wag Kalisto proponuje następujące rozwiązania:

 • najazdy wylewane na miejscu;
 • najazdy prefabrykowane;

Całkowita wysokość / głębokość wagi wynosi 51 cm, a jedna platforma waży około 12 ton.

 • Nośność: do 60 ton
 • Działka legalizacyjna: 20 kg
 • Działka odczytowa: 20 kg
 • Klasa dokładności: III (handlowa)
 • Długość pomostu: standardowo do 18 m
 • Szerokość pomostu: 3 m
 • Zasilanie: 220 V +/- 10%, 50 Hz
 • Czujniki tensometryczne: klasy C3
 • Zakres temp.: od -30C do + 40C

Wagi mogą mieć udźwig maksymalny do 100 ton.

Praktyczna waga samochodowa najazdowa

Trwałość i jakość to główne cechy każdej oferowanej przez nas wagi najazdowej, która 15, 20, 40 czy 60 ton udźwignie bez żadnego problemu. Rzetelne wyniki zagwarantuje zaawansowany system pomiarowy wyposażony w spradzwone czujniki tensometryczne oraz niemiecki miernik wagody Rhewa. Dopełniamy wszelkich starań, aby modele wagi najazdowej samochodowej zapewniały komfortową, prostą i bezpieczną obsługę. W naszej firmie służymy fachową radą we właściwym wyborze produktu. Pomożemy dobrać niezawodną wagę najazdową z udźwigiem 5, 10 czy 60 t.

Na naszą atrakcyjną ofertę składa się szereg produktów odpowiadających na różne potrzeby wymagających klientów. Można u nas wybrać stalową wagę samochodową najazdową do 60 ton z serii Tytan lub wagę betonową zagłębioną z serii Helios. Zapraszamy!

Wersja zagłębiona

Wersja z najazdami

Zobacz również

Wagi samochodowe

Inne wagi

Gotowe rozwiązania

Akcesoria

Usługi

Nasi klienci:

Dlaczego my?

Skontaktuj się z nami !