KONTAKT

/KONTAKT
KONTAKT 2018-07-09T10:51:55+00:00

Biuro

Magda Buczek-Nowak 
Biuro
Tel. 510 280 852
kalisto@kalisto.pl

Paulina Grandosz   
Office
Tel. +48 505 904 401
p.grandosz@kalisto.pl

Dział handlowy

Michał Gajewski 
Przedstawiciel handlowy
Tel. 510 144 979
m.gajewski@kalisto.pl

Piotr Radzikowski 
Przedstawiciel handlowy
Tel. 507 131 644
p.radzikowski@kalisto.pl

Piotr Jany  
Przedstawiciel handlowy/Export Manager
Tel. + 48 507 131 846
p.jany@kalisto.pl

Marcin Czerwiński 
Przedstawiciel handlowy
Tel. 690 920 056
m.czerwinski@kalisto.pl

Serwis

Robert Sikorski 
Tel. 501 005 831
r.sikorski@kalisto.pl

Fabryka Wag Kalisto

Fabryka Wag Kalisto

Inowrocławska 12, 88-170 Pakość PL

+48 52 3456 918

kalisto@kalisto.pl

serwis@kalisto.pl

Formularz serwisowy znajduje się w zakładce DO POBRANIA

NIP: PL5851464162

KRS: 0000412458

BANK:

Alior Bank 38 2490 0005 0000 4530 2259 4481

Alior Euro 58 2490 0005 0000 4600 2338 3754

Nasi klienci:

Dlaczego my ?

Kompleksowa obsługa

Doradztwo > pomiar > projekt > pozwolenie budowlane >transport > fundamenty > montaż > legalizacja.

CZYTAJ DALEJ

Terminowość

Powierzone prace zawsze wykonujemy w ustalonym z klientem terminie.

CZYTAJ DALEJ

Innowacyjne rozwiązania

Indywidualne podejście naszego działu konstrukcyjnego do każdego klienta.

CZYTAJ DALEJ
Skontaktuj się z nami !